Lucie Vadkerti

Lucie Vadkerti (roz. Stránská, * 1989) je členkou Pirátské strany od roku 2018.

Pracuje v oblasti PPC marketingu a práce je jí živobytím i koníčkem. Má za sebou kurzy měkkých dovedností a kritického myšlení. Celý život pracuje s lidmi. Dříve za barem či v obchodě, nyní jako správce PPC kampaní, kde má na starosti kompletní komunikaci s klienty.

Od patnácti let hraje v integračním divadelním souboru Járy Pokojského, jehož domovským divadlem je Bezbariérové divadlo Barka. Dlouhé roky jezdila na tábory s fyzicky i mentálně hendikepovanými dětmi i dospělými, ze kterých se časem stali dobří přátelé. Mimo to také ráda hraje na kytaru, chodí po městě, či přírodě a hraje si s všemožnou elektronikou.

O politiku se zajímala vždy, ale asi tak jako většina lidí, která se o ni zajímá. Několik měsíců před volbami začala postupně zintenzivňovat sledování událostí a chování politických stran, začala procházet programy a přemýšlet, komu to tak asi tentokrát hodit. Nakonec vždy zvítězilo to nejmenší zlo. Po volbách spíš projížděla zběžně denní zprávy a kroutila hlavou, co se to tam zase děje. Určitě to taky znáte.

Jako rozený skeptik rozhodně nemá tendenci věřit jen tak někomu a jen tak z plezíru. Proto dlouho váhala, než se rozhodla “to hodit” Pirátům. Ale nakonec to udělala a poprvé v životě má pocit, že nevolila menší zlo, ale dobro. Dobrou stranu s dobrým programem a schopnými lidmi.

Navrhni úpravu