Nové předsednictvo

12. prosince 2023
Nové předsednictvo

V našem místním sdružení Pirátů Prahy 5 po dvou letech opět proběhly volby do jeho vedení. Předsedou byl zvolen Filip Karel. Pomáhat mu budou dvě místopředsedkyně a jeden místopředseda, a to Linda Neubergová, Lenka Sobotková a Jirka Krátký. Gratulujeme a zároveň děkujeme dosluhujícímu předsednictvu ve složení Linda Neubergová, Karel Bauer, Jiří Krátký a Lucie Vadkerti za jejich působení v minulém období.

Těšíme se na spolupráci s obměněným předsednictvem plným sil a nových nápadů jak sloužit občanům, prosazovat pirátskou politiku a naslouchat obyvatelům páté městské části. Máme radost, že se místní sdružení rozrůstá, noví členové se zapojují do pirátských týmů a podporují naše pirátské zastupitele, kteří na Praze 5 i na MHMP odvádějí poctivou práci.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Pirátský swap stánek na Arbesově náměstí

Pirátský swap stánek na Arbesově náměstí

Možná jste si v sobotu 13. dubna na Arbesově náměstí kousek od zastávky tramvají směrem do centra všimli pirátského stánku s použitým oblečením, doplňky a knihami. Piráti z Prahy 5 se totiž rozhodli udělat něco pro sousedy a občany páté městské části a uspořádat pravidelný výměnný bazar.

Co odhalil případ Terasy Barrandov

Co odhalil případ Terasy Barrandov

Piráti Prahy 5 před několika dny na svém FB zveřejnili informaci o porušení územního plánu nedávno zkolaudovanými stavbami na Barrandovských terasách. která vycházela z podrobného článku na webu Spolku na ochranu Barrandova.

Rok na radnici Prahy 5 s Piráty

Rok na radnici Prahy 5 s Piráty

Rok od vzniku koalice v Praze 5 je vhodnou příležitostí pro první ohlédnutí za naší prací na radnici. Naši radní a zastupitelé prosazují pirátský volební program, snaží se o maximální transparentnost a otevřenost správy Prahy 5 a také o snížení zbytečných provozních nákladů. Z projektů, na nichž pracujeme, vybíráme ty, které považujeme za stěžejní.